Anuluj stratne transakcje
z dealCancellation

Jedno z najbardziej innowacyjnych narzędzi w branży, które zmienia profil ryzyka. Daj sobie godzinny okres zabezpieczenia na anulowanie transakcji, gdy sytuacja na rynku Ci nie sprzyja.

Zacznij inwestować

Kiedy mogę skorzystać z dealCancellation*?

Inwestuj w trakcie ważnych wydarzeń

W trakcie większych zdarzeń niektórzy brokerzy zwiększają wymagany depozyt, poszerzają spread lub opóźniają egzekucję. My tego nie robimy. Co więcej, udostępniamy narzędzie, które pozwoli pewnie prowadzić inwestycje w trakcie takich wielkich wydarzeń.

Nie czekaj, zainwestuj

Inwestowanie potrafi nieźle zszargać nerwy, jednak możliwość dealCancellation pozwala za niewielką opłatą wycofać się z nieudanej transakcji, dzięki czemu jej wynik nie będzie spędzać Ci snu z powiek.

Wykonuj wielkie inwestycje

Jeśli obawy przed niepowodzeniem odstraszają Cię od większych inwestycji, nie przejmuj się. dealCancellation daje Ci jednogodzinne okno na wycofanie się z niej. Jeśli widzisz, że sytuacja na rynku niekorzystnie się zmienia, po prostu anuluj zlecenie.

Wykorzystaj zmienność

Inwestorzy zwykle starają się trzymać z dala od zmienności, jako że potencjalnie zwiększa ona ryzyko strat. Problem w tym, że zwiększone ryzyko oznacza również większą okazję. Wykorzystaj zmienność na swoją korzyść dzięki dealCancellation.

Jak skorzystać z dealCancellation?

1

Otwierając inwestycję, kliknij w ikonkę z tarczą, by włączy dealCancellation.

Otwierając inwestycję, kliknij w ikonkę z tarczą, by włączyć dealCancellation

slide on dealCancellation to enable slide on dealCancellation to enable

2
 
 

By zobaczyć inwestycje, w których aktywowane zostało dealCancelation, przejdź do raportu Otwarte inwestycje. Tam, przy chronionych inwestycjach, widoczna będzie ikonka tarczy.

Open Trades Report Open Trades Report

By zobaczyć inwestycje, w których aktywowane zostało dealCancellation, przejdź do raportu Otwarte inwestycje. Tam, przy chronionych inwestycjach, widoczna będzie ikonka tarczy.

3

Inwestycja idzie słabo? Po prostu ją wycofaj w ustalonym limicie czasowym.

Inwestycja idzie słabo? Po prostu ją anuluj w ustalonym limicie czasowym.

Wypróbuj dealCancellation

Masz więcej pytań? Przeczytaj FAQ dealCancellationy.

Losing Deal Open Trades Report

Masz więcej pytań?
Masz więcej pytań? Przeczytaj ">FAQ dealCancellation.

dealCancellation - Często Zadawane Pytania

Ze względu na wahania kursów walut kwota pod ryzyko po zamianie na walutę bazową konta’, może się różnić w momencie anulowania lub zamykania transakcji.

Takie transakcje z aktywną funkcją dealCancellation nie mogą być anulowane. Możesz zamknąć pozycję i zrealizować wszelkie zyski.

Kolejną fantastyczną zaletą dealCancellation jest to, że jeśli’skorzystałeś z tej opcji, aby chronić swoją transakcję, a ta osiąga poziom Stop-Loss przed anulowaniem, wciąż otrzymasz zwrot kwoty pod ryzyko na swoje konto.

Po anulowaniu transakcji kwota pod ryzyko takiej transakcji (Twoja strata) zostanie zwrócona na Twoje konto.

Nie. Z tej funkcji możesz skorzystać tylko podczas zawierania transakcji.

Aby anulować transakcję, która jest chroniona przez dealCancellation, przejdź do ‘Moje otwarte pozycje’, gdzie obok transakcji z włączoną opcją ochrony znajdować się będzie ikona dealCancellation.

transakcje chronione przez dealCancellation są oznaczone ikoną tarczy

Kiedy klikniesz, aby ‘zamknąć’ daną pozycję, pojawi się okienko z potwierdzeniem – na dole widoczna będzie liczba minut, jaka pozostała do anulowania transakcji. Możesz anulować transakcję, klikając ‘Anuluj transakcję’ na dole ekranu. Po upłynięciu czas na skorzystanie z funkcji dealCancellation, nie będziesz mógł już ‘anulować’ transakcji, ale możesz ją po prostu ‘zamknąć’.

Jak anulować transakcję, która traci?

Otwarte transakcje z wciąż aktywną funkcją dealCancellation są widoczne w zakładce “Moje otwarte transakcje” z widoczną ikoną dealCancellation przy danej parze.

transakcje chronione przez dealCancellation są oznaczone ikoną tarczy

Po kliknięciu przycisku 'zamknij' w górnej części wyskakującego okienka możesz sprawdzić, ile czasu pozostało do skorzystania z funkcji dealCancellation.

Jak anulować transakcję, która traci?

Twoja transakcja jest chroniona przez ustalony okres, zgodnie z informacją na karcie transakcji. Domyślnie jest to jedna godzina (60 minut).

Tak. Pobierana jest opłata oparta na procencie kwoty transakcji.

Na karcie transakcji kliknij ikonę dealCancellation w pozycję ‘ On’. Zostaniesz jednocześnie poinformowany o koszcie. Po kliknięciu ‘sprzedaj’ lub ‘kup’ Twoja transakcja zostanie otwarta z funkcją dealCancellation włączoną przez ustalony czas (60 minut).

Włączanie dealCancellation dla transakcji

Z funkcji dealCancellation możesz skorzystać przy wielu produktach, w tym podczas handlu walutami, złotem, srebrem i ropą. Uwaga: ta zasada może ulec zmianie.

Wystarczy sprawdzić, czy przy danej transakcji widoczna jest ikona dealCancellation.

Ikona dealCancellation

dealCancellation to funkcja na platformie easyMarkets, która daje klientowi prawo do anulowania transakcji w ustalonym czasie oraz odzyskania zainwestowanych środków.

Innowacje od 2001 roku.

easyMarkets działa na rzecz traderów od 2001 roku. Od samego początku staramy się oferować naszym kientom najbardziej innowacyjne produkty, narzędzia oraz usługi.

Przepisy i bezpieczeństwo

easyMarkets podlega nadzorowi organizacji ASIC oraz CySEC. Zapewniamy naszym klientom ochronę przed ujemnym saldem, a ich środki znajdują się na oddzielnych rachunkach.

Handluj na Aplikacji

easyMarkets innowacyjna i intuicyjna aplikacja, pozwala handlować na dowolnym urządzeniu z systemem iOS lub Android, zapewniając dostęp do rynków w dowolnym miejscu i czasie.

*dealCancellation zasady i warunki.

dealCancellation© to rozwiązanie objęte patentem w ramach zgłoszenia patentowego “Easy Cancellation Option” o numerze 62334455.