Platforma MT4 easyMarkets

Popularna platforma MT4 z warunkami inwestycyjnymi easyMarkets

Połącz warunki inwestycyjne easyMarkets z potężną funkcjonalnością MT4. Podczas korzystania z tej popularnej platformy handlowej dostępna jest ochrona przed ujemnym saldem i stałe spready.

Zarejestruj się i pobierz MT4

Czym jest MT4?

MT4 stała się popularną wśród inwestorów platformą ze względu na ogrom zintegrowanych funkcji, pozwalających na dopasowaną analizę rynkową oraz zautomatyzowane inwestowanie.

Platforma ta pozwala również klientom o nieco większej wiedzy inwestycyjnej na dopasowanie swoich terminali i wyświetlanie wielu wykresów na żywo, przy wykorzystaniu nakładek do wskaźników technicznych – te z kolei mogą być predefiniowane lub własne.

Dlaczego warto korzystać z MT4?

MT4 jest platformą preferowaną przez zaawansowanych inwestorów, ze względu na zawartość danych wyświetlanych w jednym oknie. Dane te mogą być w dużym stopniu dopasowywane, okienka można przemieszczać, a w interfejsie dokonywać zmian. Można również korzystać z nakładek i wskaźników technicznych.

Funkcje easyMarkets na MT4

 • Inwestowanie jednym kliknięciem
 • Predefiniowane wskaźniki i narzędzia analityczne
 • Tworzenie własnych szablonów inwestycyjnych lub wybór z szablonów predefiniowanych
 • Dane historyczne z ponad 20 lat, tak by można robić testy wsteczne Expert Advisors
 • Wiele rodzajów zleceń, w tym zlecenia rynkowe oraz zlecenia oczekujące

Warunki easyMarkets na MT4

 • Ponad 80 rynków, w tym waluty, metale, towary, indeksy i kryptowaluty
 • Stałe spready dla przejrzystości cenowej
 • Dostępne waluty bazowe dla kont: USD, GBP, EUR, CAD, AUD, ILS, CNY, NZD, NOK, CHF, JPY, PLN, SGD, ZAR
 • Wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego, gdy stosunek kapitału do wykorzystanego depozytu wynosi 70%
 • Stop Out inwestycji, gdy stosunek kapitału do wykorzystanego depozytu wynosi 30%
 • Dozwolone wszystkie Expert Advisors

Rodzaje zleceń easyMarkets na MT4

Niezależnie od rodzaju składanego zlecenia, easyMarkets nie gwarantuje braku interwencji dealera. Jesteśmy dumni z bycia twórcami rynkowymi, co pozwala nam na utrzymanie stałej wartości spreadów i nie wyłączanie inwestowania, niezależnie od zmienności rynkowej.

Rodzaje zleceń

Zlecenia rynkowe Najprostszy rodzaj zlecenia, otwiera inwestycję – zamieść zlecenia kupna lub sprzedaży po bieżącej cenie rynkowej.
Zlecenia oczekujące Zlecenie tego rodzaju pozwala na zakup lub sprzedaż po ustalonej cenie w przyszłości. Rodzaje zleceń oczekujących:
  Buy Stop – Ustal cenę, po jakiej chcesz otworzyć pozycję. Tego rodzaju zlecenie wykorzystuje się, gdy bieżąca cena jest niższa od ustalonej wartości. Z tego zlecenia korzysta się, gdy klient uważa, że cena osiągnie określony poziom i nadal będzie rosła.
Sell Stop – Podobnie jak zlecenia buy stop, pozwala na otwarcie pozycji po uprzednio ustalonej cenie. Różnica jest taka, że cena jest w tej chwili niższa, niż ustalona wartość. Z tego zlecenia korzysta się, gdy klient uważa, że cena osiągnie określony poziom i nadal będzie spadać.
Buy Limit – Gdy cena instrumentu osiągnie ustalony poziom, wykonane zostanie zlecenie zakupu. Z tego zlecenia korzysta się, gdy cena spada i przypuszcza się, że po osiągnięciu danego poziomu będzie rosła.
Sell Limit – Otwiera zlecenie sprzedaży, gdy cena instrumentu osiągnie ustalony poziom. Z tego zlecenia korzysta się gdy przypuszczasz, że cena po wzroście osiągnie jakiś poziom, po czym zmiany odwrócą kierunek i zacznie spadać.

easyMarkets MT4

easyMarkets MT4

easyMarkets MT4

easyMarkets MT4

Czym są Stop Loss i Take Profit?

Stop loss i take profit to potężne narzędzia do zarządzania ryzykiem, oferowane przez easyMarkets bez dodatkowego kosztu po stronie klienta.

Darmowe, gwarantowane Stop Loss

Stop loss jest właściwie ustaleniem limitu strat, na które możesz sobie pozwolić. Jeśli inwestycja zacznie zmieniać się w niekorzystny sposób poniżej ustalonego poziomu, to zostanie automatycznie zamknięta. Dlaczego stop loss jest gwarantowane w easyMarkets? Ponieważ jest dla nas ważne, aby, korzystając ze stop loss, inwestor nigdy nie przekroczył niepożądanego poziomu ryzyka.

Darmowe gwarantowane Take Profit

Take profit to przeciwieństwo stop loss, jednak tak samo ważne do ochrony inwestycji. Take profit zamyka inwestycję, gdy cena instrumentu osiągnie dany poziom, na wypadek, gdyby trend się odwrócił.

Co mówią o nas inwestorzy